Doplnky stravy a výživové doplnky

Doplnky stravy a výživové doplnky

Collalloc Collaloc Nano Tekutý pripravok 30 ml

Collalloc nano je koncentrovaný 100% bioaktívny morský kolagén s vitamínom C pre Vaše zdravie. Vďaka jeho vlastnostiam s ním Vaše telo zachádza skoro rovnako, ako by si ho vyrobilo samo a použije ho presne tam, kde je treba. Collalloc je vo forme tinktúry, ktorá sa ľahko rozpúšťa v pohári vody. Má ľahkú kyslú chuť a je žltkastej farby. Môžete ho rozpúšťať v ľubovoľnom studenom nápoji a piť v kedykoľvek počas dňa. Balenie collalloc obsahuje 30 dávok po 1ml.

Collalloc zlepšuje pokožku, spomaľuje proces starnutia, potláča vrásky, strie a celulitídu. Vaša pleť bude hebká, vysoko hydratovaná a vyživovaná. Posilníte vlasy, podporíte ich rast, objem, pružnosť a pevnosť. Spevníte nechty, prestanú sa vám lámať.

Collalloc vám dopraje pohyb bez bolesti v kĺboch. Chrupavka, väzy a šľachy dostávajú tú správnu výživu. Preventívne potláčate prejavy artrózy. Po záťaži rýchlejšie regenerujete a tvoríte svalovú hmotu. Udržujete si energiu.

Collalloc zrýchľuje metabolizmus, podporuje účinky diét. Chránite tráviaci trakt, znižujete priepustnosť čriev. Zlepšujete činnosť kardiovaskulárneho systému a zdravia svojho srdca. Vaša celková imunita je výrazne posilnená.

Vlastnosti:
30 denných dávok po 1ml
Až 10x učínejšie ako bežné kolagény
100% bioaktívny morský kolagén s vitamínom c
Švajčiarska kvalita
Ekologické balenie bez zbytočných plastov
Odporúčame