CH-Alpha ACTIVE ampulky na pitie (á 30 ml) kolagénové peptidy, 1x28 ks

CH-Alpha ACTIVE ampulky na pitie (á 30 ml) kolagénové peptidy, 1x28 ks

Kolagén je vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá je základnou stavebnou hmotou podporných tkanív. Tvorí základnú stavebnú hmotu spojivových tkanív - väziva, chrupavky a kosti, svoju úlohu však nachádza aj v koži, svaloch či šľachách. Tvorí 25 – 30 % všetkých proteínov v tele cicavcov a je zložkou medzibunkovej hmoty v podobe kolagénových vláken. Je dôležitý pri vytváraní štrukturálneho skeletu pre bunky, tkanivá a orgány. Kolagén dodáva ľudskej pokožke pevnosť, odolnosť ,hladký, mladistvý a zdravý vzhľad. Kolagén tvorí až 75 % našej pokožky a jeho dostatok alebo nedostatok viditeľne ovplyvňuje jej vzhľad. V prípade nedostatku kolagénu dochádza k výskytu vrások a vzhľadu starnúcej pleti. Podporuje tiež mozgovú činnosť a zdravý rast svalov. Je určený pre športovcov, seniorov, pre ženy v menopauze, pre ťažko pracujúcich a pre všetkých, ktorým záleží na ich vzhľade.

CH-Alpha ACTIVE ampulky na pitie (á 30 ml) kolagénové peptidy, 1x28 ks: Je výživový doplnok. Bioaktívne kolagénové peptidy FORTIGEL® a TENDOFORTE®, vitamín C, vitamín B6, horčík (Mg) a zinok (Zn), kurkumín,extrakt z čierneho korenia. Balenie: obsahuje 28 ampuliek po 30 ml na pitie. Bez laktózy a lepku.

Použitie:Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.Nádobu, v ktorej sa prípravok uchováva, treba pred použitím potriasť.Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou.Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť).Podávanie deťom mladším ako 3 roky je kontraindikované.
1x denne 1 ampulka (30 ml) potriasť a vypiť. Užívanie pred jedlom, po jedle alebo s jedlom. Nevyžaduje diétne opatrenia.

Upozornenie: Neprekračujte stanovenú dennú dávku, nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy, nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, nevhodné pre deti do 3 rokov. Držte mimo dosah malých detí. Držte na suchom a tmavom mieste, pri izbovej teplote.

 
Odporúčame